شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

راهنمای فروش کالا

با اتحادیه سوخت های جایگزین به کسب و کارت رونق بده

با شرایط سخت به کارت ادامه بده

فروشگاه مارکت پلیس بستری است برای تولیدکننده و یا تامین کنندگان کالا که اجناس خود را در یک فروشگاه بزرگ به معرض نمایش قرار دهند، چیزی شبیه به بازارچه ‎های سنتی در دنیای واقعی. فروشگاه اینترنتی اتحادیه سوخت های جایگزین، موقعیتی را برای فروشندگان فراهم کرده تا اجناسشان را به شکل اینترنتی به‌فروش برسانند. فروش کالا به این صورت بسیار پرسودتر از داشتن یک مغازه واقعی است چرا که هزینه های اضافی داشتن مغازه فیزیکی حذف می شود. در این مدل کسب و کار، مصرف کنندگان و تولید کنندگان بهم متصل می‌شوند البته اشتباه نکنید، دلیل کارآمدی مارکت پلیس، حذف واسطه‌ها نیست بلکه یک تعامل دو سر برد است که نهایتاً به سود مصرف کننده و تولید‌کننده خواهد بود. به این ترتیب تولیدکنندگان یا واردکنندگان کالا و همچنین کسانی که محصولات خانگی تولید می‌کنند می‌توانند از ویترین بزرگ وب سایت ما برای فروش محصولاتشان استفاده کنند.

مارکت پلیس (Market Place) چیست؟
این روزها کمتر کسی را می‌بینید که تجربه خرید کالا از طریق اینترنت را نداشته باشد. شاید در برخی از این سایت‌ها دیده باشید که برای یک محصول چند تأمین کننده همراه با گارانتی‌های مختلف، معرفی می‌شوند. این نوع وب سایت‌ها از مدل کسب و کار مارکت پلیس استفاده می‌کنند. همان‌طور که متوجه شدید در مارکت پلیس، وب سایتی مصرف کنندگان را به تولیدکنند‌گان متصل می کند. برای مثال برای محصول x چند تأمین کننده وجود دارند که هر کدام قیمت و خدمات پس از فروش مخصوص خود را به مشتری ارائه می‌دهند و مشتری می‌تواند از بین آن‌ها بهترین پیشنهاد را انتخاب کند.
در بازار آنلاین ایران، چندین فروشگاه با مدل مارکت پلیس وجود دارد همانند بامیلو، اسنپ و تپسی، دیجی کالا (از سال ۹۶)، فیدیبو، دیوار، شیپور و... که احتمالاً تا به حال با یک یا دو تای آن‌ها کار کرده اید .

همه‎ی ما برای تهیه‎ ی مایحتاج زندگی خود، روزانه به فروشگاه‎ها‎ مراجعه می‎کنیم. امروزه به صورت کلی فروشگاه‎ها به دو نوع مختلف حقیقی و مجازی تقسیم شده‎اند. فروشگاه‎های حقیقی همان‎هایی هستند که در سطح شهر، با عنوان مغازه با آنها روبرو می‎شویم و در مقابل فروشگاه‎های مجازی که در فضای اینترنت به فروش محصولات خود مشغول هستند. اتحادیه سوخت های جایگزین یک مجتمع تجاری اینترنتی است که هدف آن کمک به رونق تولید از طریق فراهم سازی یک بستر الکترونیکی پویا ، به منظور تسهیل و تقویت معاملات فیزیکی بین بخش های تولیدی و مصرف می باشد. اتحادیه سوخت های جایگزین فضایی را ایجاد می کند که در آن تولیدکنندگان می توانند فارغ از محدودیت های فیزیکی و جغرافیایی، محصولات خود را به طیف وسیعی از خریداران عرضه کنند و از سویی خریداران آزادی انتخاب را در میان طیف وسیعی از فروشندگان تجربه می نمایند.

آموزش ویدئوی ثبت نام در نمایندگی